Dzielnica Bierkowice
gdzie tradycja tworzy teraźniejszość

Pierwszy Festiwal Dzielnic w Opolu za nami


Festiwal Dzielnic mamy za sobą. Emocje już opadły, a działo się, oj działo.
Wszystkim naszym współpracownikom składamy serdeczne podziękowania za włożony trud. W szczególności Firmie Polaris, której pojazdy cieszyły małych i dużych, pani Ewelinie Tomechnie za zorganizowanie znakomitych (naszym zdaniem najlepszych na Festiwalu) warsztatów dla maluchów, dyrekcji Skansenu za piękną ekspozycję w naszym domku, pani Kasi, której szynszyle okazały się milutkimi zwierzątkami, paniom Wandzie i Iwonie prezentującym klub Ostroga. Pokaz naszych strażaków, też bez fałszywej skromności, nazwalibyśmy najlepszym. Sami się nie wspinaliśmy po drabince do nieba, ale widzieliśmy wielu uszczęśliwionych wspinaczy.
Dzięki pani dyrektor Klaudii Tomczak i jej współpracownic ze Szkoły nr 9 dzielnica na scenie zaprezentowała się znakomicie. Niektóre występy, to dla nas wręcz odkrycie!
Jesteśmy pod wrażeniem tego co przedstawiły sąsiednie dzielnice. Wszystkich nie wyliczymy, bo dziś opadamy z sił, ale jeszcze jesteśmy pod wrażeniem znakomitych pomysłów Wróblina, smaku chlebka ze smalcem z NWK, kawy z Gosławic, brzmienia orkiestry ze Szczepanowic. 

Powiązane zdjęcia
Powiązane odnośniki
Brak
Joomla SEF URLs by Artio